Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
Tarih: 22 Ocak 2020

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi Mülakat Tarihleri Hk.

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi mülakat tarihleri aşağıda sunulmuştur.

2019-2020 BAHAR DÖNEMİ MÜLAKAT TARİHLERİ
LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARI
Ana Bilim Dalı / Ana Sanat Dalı Program 1. Mülakat Tarihi Yerleşke Saat
Hukuk Kamu Hukuku* Yapılan başvurular dikkate alınarak en yüksek ALES puanından başlayarak asil ve yedek liste belirlenecektir.
Özel Hukuk*
İktisat İktisat Yapılan başvurular dikkate alınarak en yüksek ALES puanından başlayarak asil ve yedek liste belirlenecektir.
İletişim ve Tasarım İletişim Sanatları ve Tasarımı* 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA AYAZAĞA / 138 No'lu Sınıf 10:30
İngiliz Dili ve Edebiyatı İngiliz Dili ve Edebiyatı* 11 ŞUBAT 2020 SALI AVALON / F310 14:00
İşletme Yönetimi Finans Yapılan başvurular dikkate alınarak en yüksek ALES puanından başlayarak asil ve yedek liste belirlenecektir.
Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi
İnsan Kaynakları ve Örgütsel Değişim
İşletme Yönetimi
Pazarlama
Yönetim Organizasyon
Medya ve İletişim Medya ve İletişim Sistemleri* 10 ŞUBAT 2020 PAZARTESİ AYAZAĞA / Z-01 13:00
Psikoloji Klinik Psikoloji* 14 ŞUBAT 2020 CUMA TAKSİM 14:00
Sinema-TV Sinema-TV* 11 ŞUBAT 2020 SALI TAKSİM 14:00
Sosyoloji Sosyoloji 13 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE TAKSİM 15:00
Tarih Tarih* 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA TAKSİM 14:00
Tekstil Tasarımı Tekstil ve Moda Tasarımı* 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA TAKSİM 10:00
Türk Dili Edebiyatı Türk Dili Edebiyatı* 13 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE TAKSİM 14:00
Uluslararası İlişkiler Uluslararası İlişkiler 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA AYAZAĞA / (Ek-3) 42 14:00
Mimarlık Mimarlık * 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA AYAZAĞA / (Ek-3) 30 13:00
İç Mimarlık İç Mimarlık* 14 ŞUBAT 2020 CUMA TAKSİM 13:00
Makine Mühendisliği Makine Mühendisliği* 11 ŞUBAT 2020 SALI AYAZAĞA / (EK-2) 53B 13:00
İnşaat Mühendisliği Tasarım ve Yapım Yönetimi * 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA AYAZAĞA 14:00
Deprem Riskli Yapılar ve Kentsel Dönüşüm *
Endüstri Mühendisliği Endüstri Mühendisliği 13 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE TAKSİM 11:00
Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA TAKSİM 10:30
(* ) İşareti olan bölümlerin Tezsiz Yüksek Lisans programları bulunmamaktadır. Diğer bölümlerin tezsiz programlarına doğrudan kesin kayıt yaptırılabilir.
LİSANSÜSTÜ EĞİTİM ENSTİTÜSÜ DOKTORA PROGRAMLARI
Ana Bilim Dalı / Ana Sanat Dalı Program 1. Mülakat Tarihi Yer Saat
İşletme Yönetimi İşletme Yönetimi 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA TAKSİM / 407 No'lu Sınıf 09:00
Uluslararası İlişkiler Siyaset Bilimi ve U.A. İlişkiler 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA AYAZAĞA / (Ek-3) 42 14:00
Sanat ve Tasarım Sanatta Yeterlik 11 ŞUBAT 2020 SALI AYAZAĞA / 203 No'lu Sınıf 10:30
Sinema-TV Sanatta Yeterlik 11 ŞUBAT 2020 SALI TAKSİM 10:00
Sosyoloji Sosyoloji 13 ŞUBAT 2020 PERŞEMBE TAKSİM 14:30
Bilgisayar Mühendisliği Bilgisayar Mühendisliği 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA TAKSİM 10:30
Mimarlık Mimarlık 12 ŞUBAT 2020 ÇARŞAMBA AYAZAĞA / (E-3) 30 13:00